Výklad karet III.

Napsal Utsukushii M. N. Tenka (») 13. 7. 2012 v kategorii Výklad karet, přečteno: 1891×

Do třetice nabízím obecný výklad na dálku. Podmínky zůstávají stejné. Napište mi pod tento článek komentář, v němž uvedete své jméno ve tvaru jméno, počáteční písmeno příjmení a bydliště (Pepa N. Praha). Budu se snažit v nejkratším možném termínu odpovědět.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Petra M, Praha z IP 94.230.144.*** | 17.7.2012 22:29
Zdravím Vás a předem děkuji !
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 18.7.2012 11:27
Zdá se mi, že plně projevujete svou osobní sílu a tvořivost. Zrozenci ve Lvu mohou být zrcadlem Vaší tvůrčí energie, která má potřebu se volně projevit.
Procházíte procesem sebeobjevování anebo prožíváte něco, co Vám umožňuje nahlédnout hlouběji do Vašeho nitra. Tento proces může kulminovat v období pod vládou Berana (21. březen až 21. duben), Lva (21. červen až 21. srpen) a Střelce (21. listopad až 21. prosinec). Osoby v těchto znameních zrozené, ve Vašem věku nebo starší, pro Vás budou zrcadlem Vašeho vlastního hledání sebe sama, hledání Vaší pravé podstaty.
S humorem a klidem jste se postavila svým problémům. Budete muset řešit své staré záležitosti s osobami narozenými v Kozorohu. Snažte se udržet si humorný nadhled na všech úrovních života.
Během příštích sedmi týdnů nebo měsíců se Vám dostane výzvy, kdy se budete muset rozhodnout, zdali se jednoznačně postavíte za své ideály a hodnoty, bez ohledu na možné důsledky.

K práci:
Během příštích osmi týdnů nebo měsíců zaznamenáte sklizeň jako důsledek svého rozvážného jednání, moudrosti a prozíravosti. V témže období se Vám dostane, prostřednictvím zrozenců ve znamení Panny, plodných příležitostí.
Období příštích devíti týdnů nebo měsíců je vhodné k tomu, abyste uskutečnila své vize a obrazy, které jste přijala z duchovních světů a kterým přikládáte hluboký význam. Využijte svého potenciálu všude tam, kde si myslíte, že je ho ve vašem, ať už osobním nebo profesním, životě nejvíce zapotřebí.

Ke vztahům:
V minulosti lze tušit hluboké citové zklamání a rány způsobené snad zrozenci ve Štíru nebo členy rodiny. V období příštích pěti týdnů nebo měsíců bude vhodné k „překonání“ těchto pocitů, k jejich láskyplnému uvolnění z mysli. Vědomě či nevědomě jste dospěla k rozhodnutí naučit se přijímat zklamání jako výzvu a příležitost provést změny k lepšímu.
Během příštích dvou týdnů nebo měsíců budete mít příležitost provést změny velkého rozsahu i významu, díky nimž se ve Vašem životě obnoví dlouho již chybějící rovnováha. Nabízí se příležitost podrobit konstruktivním změnám i Vaše vztahy s osobami narozenými ve znamení Kozoroha.
Možná se pokusíte přebudovat své vztahy se zrozenci ve Štíru, zřejmě se budete muset v období pod vládou Štíra něčeho vzdát, abyste mohla vstoupit do nových sfér v osobním i profesním životě. V této souvislosti Vás čeká hluboká osobní proměna a transformace.

Závěrem:
Zřejmě během měsíců ve znamení Kozoroha a Berana pocítíte potřebu vnést do svého života nový řád. Zrozenci v Beranu a Kozorohu Vám budou inspirací, přimějí Vás k zavedení nových stravovacích návyků, s důrazem na správnou životosprávu. I to bude součástí procesu Vaší proměny.
martina D., Krucemburk z IP 80.188.171.*** | 13.8.2012 21:19
děkujismile
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 16.8.2012 18:02
I já zdravím.

Zdá se, že procházíte procesem sebepoznání a díky jistým událostem nahlížíte nyní hlouběji do svého nitra.
Nebojíte se plně projevovat svou osobní sílu a tvořivost, snad jen ve vztazích to ještě vázne. Vaše důvěra ve vlastní schopnosti je namístě.
Během měsíců ve znamení Kozoroha (21. prosinec až 21. leden) a Berana (21. březen až 21. duben) pocítíte potřebu vnést do svého života, i profesního, nový řád. Změny budou zaměřeny nejen na zdravější životní styl a životosprávu. V tomto období Vás potřeba vydat se ve svém životě novými směry může přivést až ke změně práce.

Ke vztahům:
Tuším minulé spory ve vztahu. Spory se možná týkaly Vašeho svobodného vyjádření sebe samé v daném vztahu. Během příštích pěti týdnů nebo měsíců se Vám dostane příležitosti, abyste mohla překonat své stavy úzkosti a pocit frustrace. Příležitost nastane v měsíci pod vládou Lva (21. červenec až 21. srpen), případně prostřednictvím jeho zrozenců. Vhodným prostředkem transformace pro Vás bude Vaše vlastní tvořivost.
Zejména mladší ženy Vám poslouží jako nástroj sebepoznání, bude se v nich zrcadlit Vaše upřímné snažení nepoddat se náladovosti, stejně jako potřeba tvořit a být užitečná. Nemrhejte vnitřní energií,postavte se vlastní náladovosti i náladovosti ostatních kolem Vás, vnitřní energii, životní sílu, investujte pak do zdraví, financí, profese nebo do vztahů.
Během příštích devíti týdnů nebo měsíců budete přijímat dostatek životní i duchovní energie, abyste uskutečnila své vize a představy.

K práci:
V práci bude třeba jisté odvahy a osobní statečnosti. Během příštích sedmi týdnů nebo měsíců se Vám dostane výzvy, kdy se budete muset rozhodnout, zda-li se jednoznačně postavíte za své hodnoty a ideály, bez ohledu na možné důsledky. Měla byste zůstat u toho, čemu věříte a čeho si ceníte, ať už se to týká kterékoli životní oblasti, a neměla byste se nechat zviklat okolím.
V soukromém i profesním životě jste připravena podstoupit hlubokou osobní proměnu a transformaci. To může vést i k přebudování vztahů se zrozenci ve Štíru. V období pod vládou Štíra (21. říjen až 21. listopad) se možná budete muset něčeho vzdát, abyste mohla vstoupit do nových sfér v osobním či profesním životě.

Závěrem:
S humorem a nadhledem jste se postavila svým problémům, stejně se postavte i starým sporům s osobami narozenými v Kozorohu.
Během příštích patnácti týdnů nebo měsíců Vás budou přitahovat tvořiví lidé a tvůrčí projekty, s důvěrou následujte své vize a sny a nebojte se změn.
Jindřiška K. z Karviné z IP 193.84.215.*** | 11.9.2012 11:43
Dobrý den, prosím o výklad karet.
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 17.9.2012 15:42
Zdá se mi, že s lehkostí zvládáte nejen péči o rodinu, ale i budování kariéry. Pak tedy v rodině i v práci budete moci, a měla byste, využít svého pronikavého vhledu.
V měsíci Vah (21. září až 21. října) se pokusíte znovu nastolit rovnováhu, harmonii a pořádek v určitých oblastech svého života. Případně se pokusíte zklidnit své vztahy se zrozenci ve Vahách. Myslím si, že Vaše mysl tak dosáhne pocitu vyrovnání, zadostiučinění a spravedlnosti.
Pozor ale na podlehnutí pocitu zklamání. Negativní pocity sklíčenosti, opuštěnosti a sebelítosti jsou jedinými opravdovými překážkami na Vaší cestě ke štěstí.
Toužíte po změnách, aby kýžené změny přišly a přinesly sebou vytoužený efekt, ať už se tyto týkají kterékoli oblasti Vašeho života, musí být nejprve dokončeno a uzavřeno vše, co je spojeno s opouštěnou minulostí.
Ke vztahům:
V minulosti jste problémy ve vztahu či otázky ohledně vztahu řešila možná až příliš ukvapeně a v rychlosti. Ovšem v období během příštích osmi týdnů nebo měsíců Vás události přivedou do situace, kdy budete muset opět jednat okamžitě a na rovinu. Snad se díky tomu zbavíte zbytku zábran, jimiž trpíte, máte-li se, zejména ve vztahu, projevit otevřeně a přímo.
Během příštích čtyř týdnů nebo měsíců bude Vaším úkolem rozpoznat své hranice a naučit se je kdykoliv s lehkostí vymezit. Ani ve vztahu nepřekračujte tyto, definující Vás, hranice a nenechte se do jejich překračování tlačit.
Během příštích devíti týdnů nebo měsíců jste schopna a připravena prožít vrchol citového naplnění se vším, co k tomu patří. Své city dokážete udržovat v rovnováze, z čehož povstane pocit štěstí a vnitřní pohody.

K práci:
Zdá se mi, že se Vám v práci bude dařit, že budete moci dělat práci, která Vás baví, a že Vaše srdce bude i na pracovišti překypovat láskou, kterou budete svobodně vyjadřovat.
Během období příštích třech týdnů nebo měsíců byste měla vyjevit své hluboké city třem, pro Vás důležitým, osobám. Nicméně, své city byste v daném období měla vyjádřit Vám blízkým osobám narozeným v Raku, nejbližší rodině, ale i rodině vzdálené, vaše práce Vám k tomu zavdá příležitost.
Během období příštích dvou týdnů nebo měsíců budete mít příležitost provést, nejen v profesním životě, změny velkého rozsahu i významu.

Závěrem:
Vědomě či nevědomě jste rozhodnuta překonávat a překonat negativní myšlení a sebekritičnost. Stálost citů a citová vyrovnanost jsou ornou půdou pro pocit štěstí a štěstí samo.
Věra M. z IP 2001:718:2201:*** | 20.9.2012 13:38
Prosím o výklad karet, děkuji, VM
Věra M. z IP 2001:718:2201:*** | 20.9.2012 13:40
Věra M., Karviná
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 21.9.2012 15:52
Pro paní Věru M. z Karviné

Možná budete řešit otázky nějak spojené s mateřstvím. Brzy zatoužíte pomoci mladé ženě nelézt nový smysl života.
Ráda byste ve svém životě vykročila novým směrem s osobami zrozenými ve Lvu, případně začnete v období Lva (21. červenec až 21. srpen) pracovat na nových tvůrčích projektech.
Během příštích osmi týdnů nebo měsíců zaznamenáte sklizeň jako důsledek svého rozvážného jednání, moudrosti a prozíravosti. Užitek Vám přinesou Vaše organizační schopnosti a smysl pro detaily.

Ke vztahům:
V souvislosti se vztahy Vás během příštích jedenadvaceti týdnů zřejmě čeká neobvyklá cesta za poznáním. Možná že i tato cesta pomůže k pochopení určitých souvislostí, uvědomíte si své omezující vzorce, zkostnatělé názory a nevyřešené bloky, odhodlána zbavit se všeho, čím se cítíte být ve svém nitru svazována a omezována.
Změně podrobíte vztahy s osobami narozenými v Beranu a Štíru.
Nacházíte se ve fázi hodnocení svých vztahů, obzvláště pak těch, které chcete ještě více prohloubit anebo těch, od kterých byste si ráda na čas odpočala a snad je dokonce ukončila. V obou případech Vám velice pomůže Vaše nadání ke komunikaci s lidmi všech věkových skupin.
Ve vztazích zažíváte asi pochyby a vnitřní zmatek, touha po změně a nových začátcích stojí v rozporu se strachem z ukončení dlouho trvajících vztahů. Nejednejte ukvapeně, vyčkejte, až se Vašemu nitru vše vyjasní. Stojíte-li před volbou z několika možností, než se rozhodnete, je potřeba všechny možnosti pečlivě zvážit.

K práci:
V souvislosti s prací se Vám zjevně podařilo překonat určitou úzkost či strach, který Vás sužoval již delší dobu. Trápily Vás, možná ještě i trápí, obavy z profesních a finančních problémů, zbývající obavy se Vám podaří překonat nejpozději na jaře.
Měsíc pod vládou Berana bude nejvhodnějším obdobím pro naplnění touhy po svobodě, dobrodružství a nových začátcích.

Závěrem:
Jste připravena být sama sebou na všech úrovních života. Během příštích osmnácti týdnů nebo měsíců budete muset učinit rozhodnutí, které Vás postaví tváří v tvář Vašim starým iluzím, zklamání i sebeklamu, díky čemuž v sobě objevíte vůli stát se opět sama sebou.
jana z IP 88.102.118.*** | 4.11.2012 19:23
Děkuji smile
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 15.11.2012 17:03
Pro paní Janu V. z Krucemburku

Omlouvám se za prodlení, snad Vám výklad bude i tak k užitku a ku prospěchu.

Příštích deset týdnů nebo měsíců pro Vás bude výzvou, abyste se pokusila překonat svůj sklon potlačovat přirozenost svého projevu, a abyste pochopila, odkud tento sklon pramení.
Cítíte silnou touhu jít za svým životním cílem. Nejprve ale uzavřete stále otevřené záležitosti spojené s minulostí.
Možná míváte pocit, že jste si ve svém osobním i profesním životě sáhla až na samé dno svých energetických zásob, zkuste tedy přijít na to, jak své síly nepřeceňovat.
Během příštích tří týdnů nebo měsíců byste si měla vyjasnit své priority a smysluplnost svých závazků. Zkoumejte své nitro, a poté učiňte rozhodnutí, čemu se chcete plně věnovat a s čím byste naopak svůj čas ztrácet nechtěla.

Ke vztahům:
V minulosti jste se kvůli vztahům dost natrápila, možná, že za jistých okolností propadáte stavu, kdy si o osud osobních vztahů děláte přehnané starosti, ale během příštích pěti týdnů nebo měsíců se Vám dostane příležitosti své starosti překonat.
Zdá se, že Vás buď vztahy přivedou k novým, zajímavým a originálním projektům, nebo opačně, při brzké práci na nových, originálních projektech navážete nové vztahy. Každopádně práce Vaše vztahy ovlivní.
Během příštích dvou týdnů nebo měsíců prožijete stav citové vyrovnanosti a naplnění, lásku budete nejen projevovat, ale i přijímat.

K práci:
Zdá se, že uvažujete o změnách spojených s rodinou, Možná Vás k těmto úvahám přivádějí očekávané změny v profesním životě.
Během příštích sedmi týdnů nebo měsíců pravděpodobně podniknete důležitou cestu, možná se přestěhujete nebo se budete věnovat rekonstrukci svého bytu či domu.
Vaše schopnost vytvářet nové struktury z pozice odvahy, síly, intuice a odevzdání se vyšší moci, je na velmi vysoké úrovni. Využijte bohaté vnitřní energie, které Vámi proudí.

Na závěr:
Když překonáte své obavy a vyhnete se vyčerpání, můžete pocítit, že Vaše nitro je plné čistoty a nevinnosti, kvalit dětské duše, které podmiňují inspirovaný tvůrčí projev. Toto naladění pak prostoupí všemi úrovněmi Vašeho osobního i profesního života.
Utsukushii Tenka z IP 77.236.208.*** | 15.11.2012 17:04
Zájemce o výklad karet musím upozornit, že se právě připravuji na „předepsaný“ několika denní obřad, a nebudu tedy po několik dní či týdnů moci odpovídat na žádosti o výklad. Až budu zpět, a až budu připraven pokračovat, nechám tu případným zájemcům vzkaz.
martina z IP 88.100.64.*** | 13.12.2012 20:44
krásné vánoce prosim o výklad Martina D. Krucemburk smile
Moni z IP 93.89.144.*** | 8.5.2014 17:20
Ahojky Honzismile ještě se věnuješ výkladu karet na dálku?
Utsukushii M. N. Tenka | 8.5.2014 20:47
Ahooj Moni, ještě sem na výklady na dálku nenavázal, ale je pravdou, že s sebou občas vezu karty, když jedu třeba na Posláč nebo do Bradla smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a tři