Zvětšování penisu – základní cviky

Napsal Utsukushii M. N. Tenka (») 13. 10. 2017 v kategorii ten-chi-chówa-dó, přečteno: 998×

Internet je plný cviků na zvětšování penisu a také mnoha udělátek, upínačů závaží, natahovačů, vakuových pump a podobně. Ať už se rozhodnete pro cokoli, je potřeba uvědomit si, že velikost penisu není jen otázkou provádění cviků k jeho prodloužení, ale také otázkou životosprávy a stravy. Strava bohatá na vitamín E a podporující tvorbu volného testosteronu je v kombinaci s cvičením mnohem efektivnější než samotné cvičení.

Rád bych upozornil na jeden známý jev. Jen horko těžko sami sebe pořádně štípnete, uhodíte, zlechtáte, mozek reaguje jinak na tyto autostimulace a jinak ve chvíli, kdy štípanec, úder nebo lechtání způsobí druhá osoba. Zapříčiněno je to zřejmě samotnou podstatou těchto vjemů, mají upozornit na „nebezpečí“ atakující nás zvenčí. V některých životních situacích je to fajn, třeba když se uhodíte do hlavy o dvířka skříňky či povysunutý šuplík, a mozek to vyhodnotí, jako, že jste uhodili sami sebe, a vy pak s překvapením zjišťujete, že to byla větší rána, než jakou jste vnímali, ale při provádění cviků na zvětšení penisu je to vlastně obrovská nevýhoda. Snadno se může přihodit, že to při cvičení přeháníme, ale mozek nás nevaruje. Proto veškeré techniky provádějte s rozumem, a některé raději neprovádějte vůbec, požádejte o jejich provedení zkušeného maséra. Maséři provádějící ki masáže, někteří maséři shiatsu a japonské olejové masáže jsou s technikami zvětšování penisu obeznámeni a nemají problém je provádět. Výhodou masáže od maséra je jednak nižší riziko poranění topořivých tkání, a jednak skutečnost, že masér znalý proudění ki bude dosahovat rychleji viditelného výsledku.

Můžete si sami, s partnerkou či s partnerem uvolňovat stresem příliš staženou oblast řiťky a kořene penisu.

Provádět můžete cviky na posílení a uvolnění svalů pánevního dna. K posílení vám dobře poslouží tzv. Kogelův cvik.  Zatínáte při něm ty svaly, které aktivujete, když chcete přerušit močení. Provádět cvik můžete kdekoli, ať už právě sedíte, ležíte, stojíte. Doporučuje se sto rychlých kontrakcí, pak padesát kontrakcí držených po dobu cca pěti sekund, s pauzou mezi kontrakcemi asi dvě sekundy. Na závěr cvičení Kogelova cviku se doporučuje asi minutu trvající kontrakce.

Před vytahováním si penis prohřejte, alespoň mnutím mezi dlaněmi, pokud je možnost, tak klidně teplou koupelí nebo nahřátým ručníkem. Tahání se provádí na neztopořeném penisu! Samotné vytahování penisu provádějte v těch směrech, kterými není váš penis „nepřirozeně“ zakřivený. Máte-li například důsledkem špatné techniky onanie a chybného nošení penisu v poloerekci a v erekci ve spodním prádle penis zakřivený doleva (častěji u praváků), pak směr vlevo klidně vynechávejte, dokud se penis nenapřímí. Úchop penisu volte tak, abyste netahali jen za kůži, případně jen za předkožku, ideální je naučit se uchopit penis těsně pod obnaženým žaludem. V každém směru tahejte po dobu asi třiceti sekund, tahání můžete prokládat mnutím mezi dlaněmi, prováděném od kořene k žaludu. Taháme tedy dolů doleva, dolů doprostřed, dolů doprava, vodorovně doleva, vodorovně doprostřed, vodorovně doprava, nahoru doleva, nahoru doprostřed a nahoru doprava. Při tahání do stran můžete penis podložit hřbetem volné ruky, aby penis nebyl tahán od kořene přímo na stranu, ale aby tvořil oblouk.

Další cvik se provádí za poloerekce a následné erekce, v podstatě jde o to, že uchopíte penis palcem a ukazováčkem a hrnete krev od kořene po žalud, této technice se říká jelq. Můžete ji opakovat v počtu desítek i stovek opakování, postupně se můžete dopracovat až po šest set opakování pohybu.

Tak jako u esoterických cvičení prováděných s erekcí i po cvicích na zvětšení penisu prováděných při erekci doporučuji na závěr vyvrcholit, aby nezůstalo překrvené pánevní dno a abyste si nepoškodili prostatu. V případě masáže u ki maséra vás masér při provádění masáže penisu přivede k vyvrcholení, pokud byste s tím měli psychický problém, poskytne vám nakonec chvíli soukromí.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Rex z IP 193.164.219.*** | 27.8.2020 22:43
Tak to mě hodně zaujalo. Mám rád takovéhle techniky. A myslím, že bych to mohl hravě naučit i přítelkyni a kdyby nás to oba bavilo, byl bych moc šťastný. Už jsem i uvažoval, že bych vyzkoušel nějaké povzbuzovadlo tohoto typu kamagra-pro.net/tadalafil/ Ale uvidíme jak se to nakonec vyvrbíx každopádně s pevnou erekcí mám problém no :/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě